Oświęcim - Babice, ul. Śląska 31

Okna

Przedstawiamy Państwu ofertę wysokiej klasy okien i drzwi z tworzywa sztucznego PVC, profile pięciokomorowe, sześciokomorowe Trocal, Veka, Salamander. Klasa A – podstawowa cecha dobrych profili. Solidność wykonania naszych produktów gwarantują certyfikaty oraz atesty. Spełniające  warunki wymagane przez prawo budowlane w Polsce i na tereniu Unii Europejskiej.


W naszej ofercie znajdziesz:

Przykładowe produkty z oferty:

Więcej na temat okien

Wzmocnienia stalowe

Wzmocnienia stalowe w ramie i skrzydle podwyższają sztywność, co jest szczególnie ważne przy dużych konstrukcjach. Wzmocnienia są hermetycznie zamknięte i przez to całkowicie chronione przed wilgocią.

Uszczelki

Uszczelki w ramie i skrzydle zapewniają szczelność, chroniąc pomieszczenia przed wilgocią, hałasem i zimnem.

Okucia

Okucia stosowane w naszych oknach produkowane są przez firmę ROTO, WINKHAUS . Firmy te są wiodącymi producentami okuć na świecie i oferują nowoczesne produkty na najwyższym światowym poziomie. Powłoki okuć prezentują się w barwie matowego srebra i gwarantują zwiększoną ochronę przed korozją dzięki zastosowaniu specjalnej obróbki powłoki: cynkowania, chromianowania i dodatkowego lakierowania powierzchni okucia.

Współczynnik izolacji

W oknach zastosowansą pakiety dwuszybowe ze szkłem niskoemisyjnym i argonem o współczynniku przenikalności cieplnej 1.0 W/m2k i współczynniku izolacji akustycznej Rw >= 31dB. Pakiety trzyszybowe o współczynniku 0.5 W/m2K.  W ofercie posiadamy również inne rodzaje szkła, między innymi szkło bezpieczne i antywłamaniowe, szkło barwione w masie, szkło dźwiękochłonne, a także szkło ornamentowe.