Oświęcim - Babice, ul. Śląska 31

O nas

Nasze produkty są wykonane w najnowszej technologii

Firma OKNOMEX Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe powstała w marcu 1994 roku. Posiadamy wieloletnią praktykę i doświadczenie. Gwarantujemy tym samym profesjonalność w zakresie obsługi jakości wykonywanych prac montażowych, dobrą znajomość innowacji i postępu technicznego dokonującego się obecnie w tej sferze przemysłu budowlanego jakim jest stolarka otworowa.

Kolejne lata istnienia to sukcesywnie wzrastająca dynamika sprzedaży. Dewizą firmy jest najwyższa jakość i trwałość oferowanych usług. Posiadamy własne, autoryzowane i wyspecjalizowane grupy montażowe

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć, oprócz wysokiej klasy okien i drzwi PVC, szeroką gamę drzwi antywłamaniowych GERDA – lidera na rynku zabepieczeń, jak również drzwi zewnętrznych i wewnętrznych PORTA, DRE, POL-SKONE. Od wielu lat posiadamy również korzystne rozwiązania oraz bogatą ofertę takich produktów jak: parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, a także bramy garażowe segmentowe i rolowane. Poprzez zdobytą u naszych dotychczasowych nabywców wiarygodność i rzetelność możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kolejnych Klientów, starając się zawsze dostosować do ich potrzeb.

Dlatego oprócz walorów technologicznych przywiązujemy dużą wagę do estetyki i wzornictwa sprzedawanych produktów.